Ballina Kronika Tetovarit i zhduket nëna 40-vjeçare, kërkon ndihmën e policisë

Tetovarit i zhduket nëna 40-vjeçare, kërkon ndihmën e policisë

Është zhdukur 40-vjeçarja me inicialet S.M. nga Tetova.

Kallëzimin në polici e ka bërë tetovari me inicialet J.G., 19 vjeçar.

Paraqitja e rastit në polici është bërë më 10 janar, rreth orës 2.

Ai ka deklaruar se e ëma e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më dhe se i ka humbur kontaktet me të.

Policia po heton rastin dhe po punon për gjetjen e saj./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...