Ballina Lajme Shkrumbohet makina e parkuar në Tetovë

Shkrumbohet makina e parkuar në Tetovë

Digjet një makinë e parkuar në Tetovë

Dje (20-janar) në SPB Tetovë, është denoncuar se në periudhën prej ora 00 e 30 minuta deri 03.00, në rrugën e Ilindenit në Tetovë, deri më tani në rrethana dhe nga shkaqe të pasqaruara, është përhapur zjarr në një veturë të parkuar e tipit “Audi” me targa të Tetovës, pronë e personit M.T. 44-vjeçar nga Tetova.

Hetimet në vendin e ngjarjes i ka kryer ekipi i SPB-Tetovë.

Loading...