Ballina Lajme Maqedonia e Veriut Sallareva e bllokuar nga bora (VIDEO)

Sallareva e bllokuar nga bora (VIDEO)

Në fshatin Sallarevë të Komunës së Zhelinës gjendja paraqitet e vështirë pas rreshjeve të shumta të dëborës.
Një banor i këtij fshati ka dërguar pamjet nga ky fshat dhe thotë se Sallareva është e bllokuar nga dëbora, transmeton Tetova News.

Ja pamjet më të fundit nga Sallareva:

Pamje të djeshme nga fshati Sallarevë

VIDEO bonus:
Loading...