Ballina Lajme Shqipëri Sali Berisha publikon foton e rrallë me Ibrahim Rugovën

Sali Berisha publikon foton e rrallë me Ibrahim Rugovën

Ish-Presidenti i Kosovës Ibrahim Rugova po përkujtohet këto ditë nga miqtë, bashkëpunëtorët por edhe mijëra qytetarë nga Shqipëria dhe Kosova, në 13 vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Kështu, ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një foto të rrallë me Rugova në një moment pushimi.

Ja postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Me Presidentin Ibrahim Rugova, çaste pushimi! sb

Loading...