Ballina Kronika PANIK NË POLLOG/Jepet alarmi në rrjetet sociale: Bëni kujdes nga ky njeri,...

PANIK NË POLLOG/Jepet alarmi në rrjetet sociale: Bëni kujdes nga ky njeri, është …(FOTO)

Së fundmi, në rrjetet sociale është dhënë alarmi mbi personin që shihni në fotografi i cili operon në territorin e Gostivarit, transmeton Flaka.

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografitë e tij me komentet se qytetarët duhet të bëjnë kujdes nga ky person për shkak se është hajn dhe psikopat.

Agjencia e Lajmeve “Flaka” konfirmoi informacionin në Policinë e Gostivarit.

Nga atje njoftuan që personi në fjalë është i njohur për organet e rendit si person me dosje të trashë të aktiviteteve keqbërëse.

“Bëhet fjalë për personin me inicialet B.Sejdini i cili në disa raste ka qenë i arrestuar për kryerje të veprës penale, grabitje”, i thanë Flakës nga Stacioni Policor i Gostivarit.

Nga atje ftojnë qytetarët që të njoftojnë organet e rendit nëse këtë person e shohin duke bërë ndonjë veprim të dyshimtë.

Përsa kohë që është në liri, qytetarët e Gostivarit apelohen të tregojnë kujdes. Flaka

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...