Ballina Lajme Pamje e sotme nga rruga e fshatit Sallarevë, 27 janar 2019 (VIDEO+FOTO)

Pamje e sotme nga rruga e fshatit Sallarevë, 27 janar 2019 (VIDEO+FOTO)

Banorët e Sallarevës, fshat malor i Komunës së Zhelinës, vazhdojnë që të jenë aktiv në rrjetin social dhe ta pasqyrojnë gjendjen në këtë fshat pas rreshjeve të shumta të borës, transmeton Tetova News.

“Pavarsisht kushteve klimatike qe kemi pat mbeshtetja e autoritetve qendrore ka qenë ne mbeshtetje te pa nderprerë. Nje falenderim per secilin nga ata qe i dhanë urdherat: “Në Sallarevë dimri bëhët verë!!”- shkruan Vebi Bajrami, i cili ka publikuar videon në vazhdim:

Loading...