Ballina Showbiz Nëna e Kim Kardashian “konkurron” të bijën (FOTO)

Nëna e Kim Kardashian “konkurron” të bijën (FOTO)

Nëna e Kim Kardashian ka befasuar të gjithë me ndryshimin e fundit që ka bërë në pamje.

Kris Jenner së fundi është shfaqur në një fotografi ku shihet krejt ndryshe. E ëma e Kim ka kapur flokët lart, ndërsa ky ‘look’ është njësoj si i vajzës së saj, Kim.

Fansat kanë krahasuar fotografitë e të dyjave dhe ngjashmëria është shumë e madhe, madje shumë prej tyre e kanë quajtur Kris kopje të Kimit.

Ajo që të bie në sy nga ky ndryshim i Kris Jenner është fakti që ajo duket disa vite më e re.