Ballina Showbiz Kejvina Kthella, “kapet mat“ me futbollistin e kombëtares shqiptare! (FOTO)

Kejvina Kthella, “kapet mat“ me futbollistin e kombëtares shqiptare! (FOTO)

Kejvina Kthella ngjalli që në prezantimet e para të saj një interes të madh tek publiku; patjetër, bie shumë në sy dhe është një prej femrave të komentuara të showbizit shqiptar.

Megjithatë, i pëlqen të mos e ekspozojë shumë jetën e saj private. Por fotot e realizuara nga Intv.al e tregojnë në një klub të Tiranës në momente mjaft intime me futbollistin e kombëtares shqiptare Bekim Balaj.

Vetë velina e emisionit “ Xing me Ermalin nuk ka pohuar gjë“, e as futbollisti, por fotografitë i kanë udhë dyshimeve e nuk bëhet dot ndryshe!