Ballina Showbiz I ofrojnë 3000 euro për një puthje, ja si përgjigjet Shkënda Dubova

I ofrojnë 3000 euro për një puthje, ja si përgjigjet Shkënda Dubova

Këngëtarja Shkënda Dubova është një ndër personazhet më seksi dhe provokuese të showbizzit.

Këtë e dëshmojnë dhe fotot që ajo publikon në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundmi këngëtarja ka vendosur të lejojë ndjekësit e saj ta pyesin në lidhje me dëshirat e tyre.

Një pyetje pikante ka surprizuar të gjithë, që Shkëndës duket se nuk i ka pëlqyer nga emoji.

‘A pranon me ti dhënë 3000 euro veç me të puth njëherë në faqe’, shkruan ndjekësi.

Reagimi që ka bërë Shkënda tregon mungesë interesi.