Ballina Kronika Grabitet pika e karburantit në autostradën Tetovë – Shkup

Grabitet pika e karburantit në autostradën Tetovë – Shkup

Dy persona kanë kryer një grabitje në pikën e karburantit në autostradën Tetovë-Shkup, në fshatin Arnaqi dhe nga të punësuarit kanë marrë paratë e xhiros ditore, transmeton Tetova News.

Nga MPB informojnë se rasti në polici është kallëzuar mbrëmë bë ora 22:20.

Po merren masat për zbardhjen e rastit.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...