Ballina Kronika Emrat e më të kërkuarve në Durrës, mes tyre edhe femra

Emrat e më të kërkuarve në Durrës, mes tyre edhe femra

Policia e Shtetit ka publikuar listën e personave të shumëkërkuar në qarkun e Durrësit. Policia fton qytetarët që nëse dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo në aplikacionin “Komisariati Dixhital”, duke garantuar anonimatin. Midis të kërkuarve janë edhe tre persona të dënuar me burgim të përjetshëm.

Në listën e të kërkuarve edhe janë edhe dy gra, Afërdita Ibrahimi dhe Klodiana Shkoza.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...