Ballina Lajme Dridhet Qeveria, rrëzohet zëdhënësi (VIDEO)

Dridhet Qeveria, rrëzohet zëdhënësi (VIDEO)

Zëdhënësi Mile Boshnjakovski, pas përfundimit të konferencës së sotme për shtyp, përjetoi një fatkeqësi të vogël te shkallët e tribunës.

Pasi përfundoi me fjalimin në qendrën për shtyp, u pengua te shkallët dhe ra drejt në kokë.

“Filloi rënia e qeverisë” ishte një koment në rrjetet sociale./TetovaNews

Loading...