Ballina Showbiz Demi “djeg dhe përvëlon” Meksikën (FOTO)

Demi “djeg dhe përvëlon” Meksikën (FOTO)

Demi Rose nuk njeh kufij.

Modelja britanike ka “pushtuar” Instagramin me postime të nxehta nga pushimet e saj në Tulum, në Meksikë.

Ylli 23 vjeçar së fundmi ka publikuar dy foto me bikini ku ka nxjerrë në pah format bombastike.

VIDEO bonus:
Loading...