Ballina Argëtim Bukuroshja sfidon borën dhe acarin (VIDEO)

Bukuroshja sfidon borën dhe acarin (VIDEO)

Një vajzë nga Ukraina sfidon të ftohtin dhe borën.

Ajo është nga qyteti Kharkov dhe në rrjetin social ka publikuar një video duke notuar në dëborë.

Në rrjetin social publikohen shumë video të këtilla dhe bora, përveç problemeve të shumta, sjell edhe gëzim:

VIDEO bonus:
Loading...