Ballina Argëtim Aktorja e njohur ekspozon gjoksin e saj “bombastik” (FOTO+VIDEO))

Aktorja e njohur ekspozon gjoksin e saj “bombastik” (FOTO+VIDEO))

Christina Hendricks është një ndër aktoret më të njohura, për shkak të pjesmarrjes së saj në disa seriale të njohura.

Por, 43-vjeçarja është e famshme edhe për një fakt tjetër: Për gjoksin e saj bombastic.

Hendricks një ditë më parë ishte e ftuar në një emision televiziv, dhe e kishte të vështirë që të “fshihte” gjoksin e saj të bëshëm.(TemA)

BEVERLY HILLS, CA – SEPTEMBER 18: Actress Christina Hendricks attends the AMC After Party for the 63rd Annual EMMY Awards held at Mr. C Beverly Hills on September 18, 2011 in Beverly Hills, California. (Photo by John Shearer/Getty Images for AMC)
LOS ANGELES, CA – MARCH 07: Actress Christina Hendricks arrives at the 18th annual Elton John AIDS Foundation’s Oscar Viewing Party held at the Pacific Design Center on March 7, 2010 in Los Angeles, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Loading...