Ballina Kuriozitete VIDEO: Elefanti përmbys makinën në mes të rrugës

VIDEO: Elefanti përmbys makinën në mes të rrugës

Ky është momenti kur një elefant përpiqet të përmbysë një makinë në mes të rrugës. Makina i përkiste dy mësuesve, të cilët teksa shkonin në punë janë gjetur përballë me kafshën.Të dy shumë të frikësuar kanë dalë nga makina dhe janë larguar me vrap.Video është xhiruar në parkun Jim Corbett, parku më i vjetër kombëtar i Indisë. (TemA)

Loading...