Ballina Kronika Tetovarit i ka humbur nëna, kërkon ndihmën e uniformave blu

Tetovarit i ka humbur nëna, kërkon ndihmën e uniformave blu

Edhe një person është denoncuar në policinë e Maqedonisë si i zhdukur.

Rreth orës 23 të ditës së djeshme, në stacionin policor në Tetovë, 20-vjeçari me inicialet B.J. nga fshati Bërvenicë i Tetovës, ka paraqitur rastin se të njëjtën ditë, në orët e mëngjesit, nëna e tij kishte dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.
Bëhet fjalë për 46-vjeçaren A.J.
Po ndërmerren masa për gjetjen e të zhdukurës./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...