Ballina Argëtim S’guxon më kush me e prek Talatin, shihni kë ka shok! (FOTO)

S’guxon më kush me e prek Talatin, shihni kë ka shok! (FOTO)

Kryetari i kuvendit të Republikës së Maqedonisë, z. Talat Xhaferi tani më është i paprekshëm pasi ka dal në foto me boksierin shqiptarë Luan Krasniqin. Nuk dihet ende nëse Luan Krasniqi i ka premtuar se në rast nevojës do ti del në ndihmë dhe do ti gjendet pranë, përcjell TS.

Ndryshe Talat Xahferit po i ecën mirë që kur është hyrë në politikë afër Ali Ahmetit, si deputet, si ministër tash si kryetar Kuvendi ku së fundmi përfolet edhe si President i Maqedonisë.

Loading...