Ballina Kronika Ndalohet tetovari, iu gjetën 10.223 fishekzjarre

Ndalohet tetovari, iu gjetën 10.223 fishekzjarre

Me 27.12.2018 në ora 14.15 në Tetovë në rrugën “Marshall Tito” arrestohet D.A. (30) nga Drenoveci, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij “Mercedes” me targa nga Tetova janë gjetur dhe konfiskuar 10.223 copa mjete piroteknike, transmeton Almakos.

Pas dokumentimit të rastit, do të ngritet padi adekuate penale.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...