Ballina Lajme Rajoni Ja si sillet policia serbe me 24 të rinj nga Shqipëria në...

Ja si sillet policia serbe me 24 të rinj nga Shqipëria në kalimin kufitar (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në fb një video dhe një mesazh për sjelljen e policiëve serbë në një kalim kufitar:

Lexoni mesazhin shikoni videon e te riut dixhital! sb

Zoti Berisha, ja sesi 24 te rinj nga mosha 18-25vjec ikin nga Shqiperia me vetem nje furgon. Shikoni dhe sesi na trajton policia serbe duke na kontrolluar imtesisht ne te ftohte dhe degjeneruar ne syte e njerzve.

Pasi dolem ne rregull perseri na kerkuan dhe na moren para.

Edi Rama ka hedhur helmin me te keq ne vendin tone saqe zor te gjejme shpetim.

VIDEO bonus:
Loading...