Ballina Kronika Hollësi nga incidenti në Shkup

Hollësi nga incidenti në Shkup

Në lagjen Gjorce Petrov sonte rreth orës 22 ka ndodhur një ekzekutim.

Sipas informacioneve jozyrtare është qëlluar dhe ka humbur jetën një person, njofton TetovaSot. Ende nuk dihen detajet e incidentit dhe se kush është personi që është ekzekutuar.

Të shtënat kanë ndodhur në rrugën “Mali i Sharrit” (Sharplaninska) afër kazermës.

Ekipet e policisë janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me ngjarjen./TS

Bonus video:
Loading...