Ballina Kronika Greqi, kjo është shqiptarja e zhdukur prej 17 dhjetorit

Greqi, kjo është shqiptarja e zhdukur prej 17 dhjetorit

Një vajzë shqiptare 31 vjeçare rezulton e zhdukur prej 17 dhjetorit.

Mediat greke shkruajnë se vajza e identifikuar me emrin Aurora Mici ka humbur gjurmët prej 17 dhjetorit pranë kufirit greko-shqiptar.

Ajo ka humbur në zonën Krystallopigi në Florina.


Krystallopigi

Ditën kur ajo u zhduk, ajo mbante xhaketa të zeza, xhinse, këpucë sportive të bardha dhe një çantë të zezë, dhe ajo kishte djegie në dorën e saj të djathtë.

Policia greke kërkon ndihmën e cdo kujt për të mësuar mbi fatin e 31 vjeçares./oranews/

VIDEO bonus:
Loading...