Ballina Lajme Shqipëri FOTO/ Spikeri i njohur thirrje Ramës: Plotëso kërkesat shpejt se nga i...

FOTO/ Spikeri i njohur thirrje Ramës: Plotëso kërkesat shpejt se nga i ftohti po më shpëton çiçi dhe mund të bëhem…

Spikeri i njohur i lajmeve Edvin Parruca i është bashkuar protestës së studentëve.

Ai ka bërë një pankartë mjaft provokative ku shkruan:

“Plotësojuani kërkesat shpejt! Se nga i ftohti po më shpëton çiçi dhe mund të bëhem i dhunshëm”, shkruan Parruca. (TemA)

VIDEO bonus:
Loading...