Ballina Showbiz Flori befason të gjithë, sjell baladën e re (VIDEO)

Flori befason të gjithë, sjell baladën e re (VIDEO)

Pak minuta pas performancës në ‘E diela Shqiptare’, kënga më e re e Flori Mumajesit është publikuar tashmë edhe në Youtube.

Kantautori konkuron në ‘Kënga Magjike’ me ‘Plas’, një projekt i cili normalisht që mban tërësisht vulën e tij, nga muzika tek teksti.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

LAJMET MË TË REJA
Loading...