Ballina Kronika E pazakontë në Tiranë, hajduti vjedh edhe rrobat në tel (VIDEO)

E pazakontë në Tiranë, hajduti vjedh edhe rrobat në tel (VIDEO)

Që situata ekonomike në Shqipëri është e vështirë kjo dihet. Por që të ketë vajtur deri aty sa hajdutët të marrin edhe rrobat në tel, kjo duket disi e habitshme.

Një familje është çuar mëngjesin e sotëm nga gjumi dhe nuk i ka gjetur rrobat që kishte lënë në tel për tu tharë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Të habitur nga mungesa e rrobave ata kanë kërkuar ndihmën e kamerave të një lokali ngjitur.

Siç shikohet edhe në këtë video hajduti drejtohet qetësisht drejt banesës.

Pasi merr xhupat nga teli, ai nuk harron të marrë edhe kapset, raporton “JOQ”.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...