Ballina Magazine Dua Lipa pozon për prestigjozen “Vogue” (Foto)

Dua Lipa pozon për prestigjozen “Vogue” (Foto)

Pas shfaqjes “Jingle Ball” të iHeart Radio, ku mahniti publikun me interpretimin e hiteve të saj, këngëtarja Dua Lipa ka realizuar edhe një ëndërr të madhe, duke pozuar për kopertinën e revistës prestigjioze, “Vogue”.

Në setin fotografik për revistën britanike, Dua shfaqet shumë atraktive e provokuese, dhe nxjerr në pah gjoksin e saj.

VIDEO bonus:
Loading...