Ballina Argëtim Çifti në Ferizaj kurorëzohet me uniformë të Ushtrisë (FOTO)

Çifti në Ferizaj kurorëzohet me uniformë të Ushtrisë (FOTO)

Votimi i Ushtrisë së Kosovës do mbetet një ditë historike.

E pikërisht këtë ditë zgjodhi edhe një çift nga Ferizaj për t’u kurorëzuar, njofton Klan Kosova.

Çifti mbanë të veshur uniforma ushtarake dhe kanë këtë datë dhe veshje speciale për të ndërruar statusin e tyre jetësor.

Loading...