Ballina Argëtim Bebe Rexha çmend rrjetin, provokon e veshur me të kuqe

Bebe Rexha çmend rrjetin, provokon e veshur me të kuqe

Bebe Rexha ëhstë duke shijuar frytet e suksesit, ndërsa koncerti i saj i fundit është ndalur në Nju Jork. Njëkohësisht  këngëtarja me origjinë shqiptare është së fundi e nominuar në kategorinë “Artisti më i mirë i ri”, në “Grammy Aëards”. Dhe teksa shijon suksesin, Bebe nuk harron të jetë prezente në rrjetet sociale. Këtë radhë ka ardhur e nxehtë dhe e fuqishme me një publikim në instagram, ku e veshur me të kuqe për koncertin e saj vjen njëkohësisht edhe provokuese.

VIDEO bonus:
Loading...