Ballina Showbiz Ariana Grande: Dashuria nuk ekziston

Ariana Grande: Dashuria nuk ekziston

Ariana Grande ka disa fjalë të forta për të thënë rreth dashurisë pas ndarjes me ish të fejuarin Pete Davidson, por që më pas tha se ajo deklaratë u bë kur ajo ishte shumë e mërzitur. Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo shkruan se dashuria nuk ekziston dhe këtë deklaratë e bëri të shtunën e këtij 1 dhjetori.

Kur publikoi titullin e këngës “No Tears Left to Cry” , Grande shtoi :-“Dashuria e vërtetë nuk ekziston. Shpresoj që të keni një ditë të bukur sot!”

VIDEO bonus:
Loading...