Ballina Argëtim Rrëfehet miliarderi që fle me 9 vajza (Foto)

Rrëfehet miliarderi që fle me 9 vajza (Foto)

Një jetë prej “playboy” bën miliarderi Tony Toutouni dhe këtë nuk ka turp ta shpalosë në Instagramin e tij, ku e ndjekin 1,8 milionë persona.

I bërë i famshëm për jetën lukzose dhe shpenzimet e çmendura, Tony është kthyer edhe në kryefjalën e mediave, teksa një intervistë për “Daily Star”, ka rrëfyer jetesën e tij. “Kam pasur 9 femra në shtratin tim. Ka pasur raste edhe 5, 4, 3… varet. S’kam bërë kurrë seks me një femër të vetme”, është shprehur miliarderi.

VIDEO bonus:
Loading...