Ballina Showbiz Jennifer Lopez “çmend” fansat me këtë (zh)veshje, del pothuajse nudo (FOTO)

Jennifer Lopez “çmend” fansat me këtë (zh)veshje, del pothuajse nudo (FOTO)

Jennifer Lopez pavarësisht 49 viteve që ka mbi supe, mbetet një nga femrat më seksi në botë.

Së fundmi, këngëtarja dhe aktorja e njohur është shfaqur me një fustan që i mbulon vetëm gjysmën e trupit.

Ajo ka ndezur fantazinë e fansave të saj, pasi poshtë fustanit nuk mbante asgjë, ndërkohë që shfaqte gjysmën e trupit të saj.(TemA)

 

View this post on Instagram

 

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

View this post on Instagram

 

🐰🐰🐰 #jloxbadbunny #teguste #musicanueva #malibubarbie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on