Ballina Showbiz Capital T publikon këngën e re (VIDEO)

Capital T publikon këngën e re (VIDEO)

Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Bomba” dhe është prodhuar nga vet reperi. “O Ma” është një prej projekteve më të fundit solo të realizuar nga Capital T në verën e këtij viti që ka marrë plot 5 milion views.

Loading...