Ballina Bota Aksident i rëndë në Gjermani, kamioni nga Tetova shkatërrohet totalisht (VIDEO)

Aksident i rëndë në Gjermani, kamioni nga Tetova shkatërrohet totalisht (VIDEO)

Një kamion nga Tetova ka bërë aksident në rrugët e Gjermanisë, ku siç shihet ai është shkatëruar totalisht dhe nuk dihet nëse ka të vdekur.

Mediat gjermane raportojnë për aksidentin dhe gjendjen e shoferit.

Për më shumë ndiqeni videon në gjuhën gjermane.

https://regionalbraunschweig.de/wieder-die-a2-lkw-unfall-hinterlaesst-riesiges-truemmerfeld/

Loading...