Ballina Jetë & Stil Përqafimi i fundit i dy të dashuruarve, përpara se ai të vdiste

Përqafimi i fundit i dy të dashuruarve, përpara se ai të vdiste

Një vajzë adoleshente qëndron me kokë mbi gjoksin e të dashurit të saj, vetëm pak momente përpara se atij t’i fikeshin aparaturat që e mbanin në jetë.Fotoja e dhimbshme i përket Stephanie Ray, 15 vjeç, e cila iu dorëzua të dashurit të saj, Blake Ward, 16 vjeç, i cili i përfshi në një incident dramatik në det javën e kaluar.Blake ishte një nga tre adoleshentët që u shpëtuan nga deti në Tywyn, Gwynedd në në veri-perëndim të Uellsit, pasi u zhdukën nga bregu.Ai u dërgua të martën në Spitalin “Alder Hey Children” në Liverpul, ku u vendos në aparatura për mbështetje ndaj jetës.Por të shtunën në mëngjes mjekët dhe të afërmit e tyre vendosën të fiknin pajisjet, duke i dhënë fund jetës së tij.

VIDEO bonus:
Loading...