Ballina Showbiz Kënga e shumë pritur: Publikohet bashkëpunimi i MC Kreshës me Eni Koçin...

Kënga e shumë pritur: Publikohet bashkëpunimi i MC Kreshës me Eni Koçin (VIDEO)

Një bashkëpunim shumë interesant ka ardhur këtë verë në mes reperit të njohur kosovar MC Kreshës dhe këngëtares Eni Koçi.
Dyshja kanë publikuar këngën “Gabimet” me një klip tejet interesant dhe një tekst që flet për ndarjen.
Eni në sekuencat e video spotit shfaqet si një gangstere e veshur me rroba me motive ushtarake, derisa në disa vende shfaqet edhe duke boksuar.

Kurse në video klip, ka edhe disa motoristë të cilët këngëtarja i kërkoi ditë më parë përmes llogarisë së saj në Instagram. /Prive.al