Ballina Kuriozitete VIDEO +18/ Momenti dramatik: Shoferi përplas këmbësorët

VIDEO +18/ Momenti dramatik: Shoferi përplas këmbësorët

Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë përplas disa këmbësorë të cilit po kalonin në trotuar.

Si pasojë e aksidentit të frikshëm mbeti i vrarë një person dhe disa të tjerë u plagosën.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në fshatin turistik të Dagomys në Soçi në Rusi.

Sipas policisë shoferi, 23-vjeçar Sergey Antonyan, e kishte zënë gjumë në momentin që kishte ndodhur aksidenti. (TemA)

VIDEO bonus:
Loading...