Ballina Lajme Kosovë Pejë, i hyn në shtëpi dhe ia demolon atë

Pejë, i hyn në shtëpi dhe ia demolon atë

Të mërkurën në fshatin Treboviq të Pejës, është arrestuar një i dyshuar pasi që kishte kishte depërtuar me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull, duke ia kontrolluar dhe demoluar tërë shtëpinë.

Viktima gjatë asaj kohe nuk ka qenë në shtëpi pasi që jeton në botën e jashtme.
Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës, përcjell Klan Kosova.

VIDEO bonus:
Loading...