Ballina Lajme Rajoni Pas tërmetit, rrugët e Tiranës mbushën me njerëz (FOTO)

Pas tërmetit, rrugët e Tiranës mbushën me njerëz (FOTO)

Grupe njerëzish lanë në panik ndërtesat ku po punonin në qendër të Tiranës pas tërmetit me magnitudë 5.1 ballë që e pati qendrën në Gjirin e Lalzit.
Të tmerruar qindra vetë kanë lënë shtëpitë, zyrat dhe kanë dalë nga ndërtesat ku po qëndronin. Pamjet më poshtë janë bërë tek dy kullat në Bulevardin Dëshmorët e Kombit në Tiranë.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...