Ballina Kuriozitete Kobra e madhe detyrohet të nxjerrë vezët e gëlltitura, ja pamjet (VIDEO)

Kobra e madhe detyrohet të nxjerrë vezët e gëlltitura, ja pamjet (VIDEO)

Një kobra e madhe u detyrua të nxjerrë të gjitha vezët e pulave që kishte gëlltitur në një kasolle dhe mund të kishte ngrënë edhe më shumë.

Zvarraniku mund të shihet duke nxjerrë 9 vezë një e nga një, pasi u kap nga dikush.

Teksa shtrihet në tokë, gunga mund të shihet brenda trupit të tij me luspa.

Gjarpri besohej të kishte përfunduar në një kotec pulash, duke vrarë fillimisht një pulë, para se të gëlltiste vezët në fshatin Chandrapur, Maharashtra, Indi.

Një nga banorët e zonës gjeti kobrën e fryrë duke e kapur për bishti atë. Kjo bërë që gjarpri të nxirrte vezët.

VIDEO bonus:
Loading...