Ballina Sport Formacionet zyrtare: Kolumbi – Angli

Formacionet zyrtare: Kolumbi – Angli

Janë publikuar formacionet zyrtare të përballjes ndërmjet Anglisë dhe Kolumbisë.

Anglia do të kërkojë çerekfinalen pas pothuajse 12 viteve, ndërsa Kolumbia është në kërkim të bërjes se befasisë. Si pasojë e dëmtimit për Kolumbinë do të mungojë James Rodriguez.

Më poshtë keni formacionet zyrtare.

Kolumbia: Ospina, Arias, Mina, Mojica, Sanchez, Barrios, C. Sanchez, Cuadrado, Lerma, Quintero, Falcao.

Anglia: Pickford, Walker, Stones, Maguire, Trippier, Young, Henderson, Dele Ali, Lingard, Sterling, Kane.

VIDEO bonus:
Loading...