Ballina Kuriozitete E PABESUESHME, SNAJPERISTI QËLLON ARMËN E PERSONIT QË DONTE TË BËNTE VETËVRASJE...

E PABESUESHME, SNAJPERISTI QËLLON ARMËN E PERSONIT QË DONTE TË BËNTE VETËVRASJE (VIDEO)

Një person që donte të bënte vetëvrasje i ndodhi e papritura.

Ai me një armë në dorë, midis një parku afër rrugës, qëndronte ulur në karrige me armë, ku herë pas here e drejtonte në kokën e tij, transmeton lajmi.net.

Policët e kishin rrethuar atë, ata njiherit edhe po e habitnin, sepse aty po vinte një snajperist, i cili kishte synim të qëllonte armën e tij në dorë.

Snajperisti e bëri atë, ai goditi armën që ishte në duart e një njeriu që përpiqej të bënte vetëvrasje me të dhe i shpëtoi jetën. /Lajmi.net/

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...