Ballina Lajme Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)

Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)

Moti i lig përsëri ka kapluar sot Shkupin. Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste. Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh matierale.

PAMJE APOKALIPTIKE NGA SERBIA:

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...