Ballina Reportazhe Fluksi i lartë i turistëve në bregdetin e Tales (VIDEO)

Fluksi i lartë i turistëve në bregdetin e Tales (VIDEO)

Këngëtarja turke, Hacer Tulu është vrarë pas një sulmi në klubin e njohur në Bodrum të Turqisë.

Hacer Tuli, 40 vjeçare ka vdekur kur 4 persona hapën zjarr në drejtim të njerëzve në klubin e natës Medusa, përcjell Gazeta Metro.

Siç raportojnë mediat turke, një veturë është ndalur para klubit para se personat në të. të futeshin në klub.

Tulu përshkruhet si vajza e imigrantëve nga Bosnjë dhe Her cercegovina. Ajo ka një vajzë 15 vjeçare.

Ajo ka realizuar albumin e saj të parë në vitin 2014, dhe ka punuar me emra të mëdhenjë të muzikës turke. Tulu ishte edhe modele në vitet e 90’ta.

Ndërkohë, në këtë sulm janë plagosur katër persona. Ndërkaq, policia ka arrestuar katër të dyshuar./Gazetametro.net

VIDEO bonus:
Loading...