Ballina Kronika VIDEO/ Dera i kap çadrën, e moshuara tërhiqet zvarrë nga autobusi

VIDEO/ Dera i kap çadrën, e moshuara tërhiqet zvarrë nga autobusi

Ky moment tronditës kur një njeri i moshuar është tërhequr zvarrë nga një autobus.

Në pamjet filmike do të shikoni se ti të moshuarit i kap dera e autobusit çadrën dhe 81-vjeçari nuk e lëshon atë e më pas tërhiqet zvarrë për disa metra.

Një anëtar i familjes së të moshuarit ka bërë thirrje për drejtësi pas aksidentit që përfshin gjyshin e saj 81-vjeçar.

Si rezultat i aksidentit burri u shtrua në spital pasi theu këmbën, sipas mbesë së tij.

Por tre muaj më vonë më 14 maj, mbesa tha se gjyshi i tij i dashur kishte vdekur.

Aksidenti i frikshëm ndodhi tyre muaj më parë në provincën Zhejiang në Kinën lindore.

Loading...