Ballina Argëtim Peshku “arratiset” nga pjata (Video)

Peshku “arratiset” nga pjata (Video)

Një peshk i pjekur është munduar që të “arratiset” nga pjata ku ishte servirur, në momentin që klienti i cili e kishte porositur po bëhej gati të hante.

Ngjarja ka ndodhur në një restorant në Kinë.

Klientët fillimisht tremben dhe ngrihen nga tavolina, më pas e marrin me të qeshur lëvizjen e peshkut./tch

VIDEO bonus:
Loading...