Ballina Futboll Lewandowski po përgatit largimin, takim sekret me…

Lewandowski po përgatit largimin, takim sekret me…

Robert Lewandowski është duke konsideruar të ardhmen e tij në Bayern Munich.

“The Sun” ka siguruar fotot ku ‘ylli’ polak ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari.

Sipas tabloidit britanik temë diskutimi ishte plani për largimin e tij nga Bayern Munich.

Kujtojmë që skuadra të njohura si Chelsea dhe Real Madrid po interesohen për të marrë shërbimet e ‘bomberit’ polak./sn/

Loading...