Ballina Showbiz Alketa Vejsiu poston një foto jo të zakonshme nga vaska

Alketa Vejsiu poston një foto jo të zakonshme nga vaska

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka mbajtur gjithmonë të njëjtën linjë, të qëndruarit serioze dhe brenda kornizave të saj.

Megjithatë kohët e fundit ajo ka filluar të ndryshojë pak stil dhe po shfaq gjithnjë e më shumë sensualitetin e saj femëror në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Vejsiu si asnjëherë më parë ka postuar një foto provokuese brenda një vaske, por jo nga ato të zakonshmet me vaskën me shkumë dhe pa rroba.

Ajo kishte veshur një fustan të zi të shkurtër dhe një palë çizme të shkurtra për të pozuar brenda vaskës bosh.

@class_photography_ Orsola Mema

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on