Ballina Lajme JA KUSH JANË PERSONAT E ARRESTUAR NË REÇICË

JA KUSH JANË PERSONAT E ARRESTUAR NË REÇICË

Arrestohen dy persona për vrasjen në Reçicë. Sipas informatave policore janë arrestuar personat me iniciale B.R. nga Kumanova dhe L.B. shtetas i Shqipërisë.

Vrasja ndodhi pas orës 19, ku ka mbetur i vrarë N.R. nga Kumanova./TetovaSot

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...