Ballina Lajme Emily Ratajkowski “bisha” e Instagramit (VIDEO+FOTO)

Emily Ratajkowski “bisha” e Instagramit (VIDEO+FOTO)

Emily Ratajkowski konsiderohet me plot bindje si një prej femrave më seksi në botë.

Modelja dhe aktorja e njohur, dallohet për format e saj bombastike të cilat herë pas here i shfaq në rrjetet sociale.

Së fundmi 26-vjeçarja ka postuar disa poza ku nuk la vend për imagjinatën.(TemA)

Sneak peek 💦

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

NEW @inamorataswim 📸 @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

NEW DROP LIVE NOW @inamorataswim 📸 @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Mr. Last Looks

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Posing for my husband like

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

I get it how I live it

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

City sass ❤️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Moms taking videos, watch out 🎄

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Spaghetti queen for @thelovemagazine 🍝 🍷

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Wavy baby

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

@inamorataswim IS LIVE! Check it out in my bio✨swim by me!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Loading...