Ballina Argëtim Diona Fona publikon këngë të re (Video)

Diona Fona publikon këngë të re (Video)

Këngëtarja e re, Diona Fona, e ka publikuar këngën e re së bashku me videoklip, të titulluar “Ikim”.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shkruar: “Kom pas qef me pru diçka më ndryshe këtë herë dhe ta zbuloni një anë tjetër të Dionës. Ju dua të gjithëve dhe faleminderit për mbështetjen”, transmeton Klan Kosova.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...